Producent RawsGear

Specjalizuj się w sterydach anabolicznych, suplementach kulturystycznych i surowym proszku hormonów steroidowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

RawsGear Manufacturer Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Jak zwykle, jesteś na szczycie biznesu z profesjonalizmem. Dziękuję za szybką obsługę. Spójrz FWD do następnego.

—— Milton Rojas

Jakość jest takie stabilne, podczas gdy zamówienia od kolesi tych latach, to jest niesamowite jakości, nigdy nie zmieni mojego źródła cos mi przynieść dobre opinie !!

—— Alex Clinton

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Producent RawsGearspecjalizuje się w proszkach sterydowych, sterydowych płynach do wstrzykiwania i doustnych, SARMach, peptydach, surowcach farmaceutycznych, ekstraktach roślinnych itp. Nasza firma istnieje od ponad 10 lat, ma niezależne prawa do importu i eksportu.Rozwinął się jako integracja badań i rozwoju, produkcji, obsługi i marketingu w organiczną całość.

   

  Produkty naszej firmy mają świetną sprzedaż i dobrą reputację na rynku międzynarodowym.Najwyższej jakości produkty, konkurencyjne ceny, profesjonalne opakowanie, szybka dostawa, wysoki wskaźnik wyprzedaży i dobra obsługa posprzedażna zawsze były naszym przestrzeganiem i dążeniem do zasady.

   

  RawsGear Manufacturer

  RawsGear Manufacturer

 • OEM / ODM

  Nasza fabryka posiada kompletny system QA i QC.Posiadamy spektrofotometry HPLC, GC i UV, które charakteryzują się wysoką wydajnością i wysoką czułością do analizy i kontroli produktów.Ponadto osiągnęliśmy standardy SGS jako kontrolowany dostawca.

 • R & D

  Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z trzech sekcji, specjalizujących się w obszarach Laboratorium Badawczego, Zakładu Pilotażowego i Badań Jakości.W przypadku konkretnych badań/projektów zwykle współpracujemy z najbardziej odpowiednimi lokalnymi uniwersytetami i znanymi organizacjami badawczymi. Chemicy z Laboratoriów Badawczych i Zakładu Pilotażowego będą aktywnie i ściśle współpracować podczas transferu procesu.

   

  zainwestowaliśmy duże fundusze, aby ustanowić kompletny system QA i QC, aby zapewnić naszą jakość.Posiadamy spektrofotometry HPLC, GC i UV, które charakteryzują się wysoką wydajnością i wysoką czułością do analizy i kontroli produktów.Ponadto osiągnęliśmy standardy SGS jako audytowany dostawca.

   

   

   

   

Szczegóły kontaktu
RawsGear Manufacturer

Osoba kontaktowa: Miss. Cameron

Tel: 86-181-86204104

Faks: 86-181-86204104

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)