Yihan Industrial Co., Ltd.

Specjalizujemy się w sterydy anaboliczne, suplementów budowy ciała i hormonów steroidowych surowego proszku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yihan Industrial Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Jak zwykle, jesteś na szczycie biznesu z profesjonalizmem. Dziękuję za szybką obsługę. Spójrz FWD do następnego.

—— Milton Rojas

Jakość jest takie stabilne, podczas gdy zamówienia od kolesi tych latach, to jest niesamowite jakości, nigdy nie zmieni mojego źródła cos mi przynieść dobre opinie !!

—— Alex Clinton

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  YIHAN Industrial Co., Limited., Jest ukończenia specjalistycznych w steroidowych proszków, płynów steriod iniekcji i ustnych, SARM, peptydów, surowców farmaceutycznych, ekstrakty roślinne, itp Nasza firma stworzyła ponad 10 lat, posiada niezależne operację importu i eksportu prawa. Rozwijała się ona jako integrującego R & D, produkcji, obsługi i marketingu w organiczną całość.

  Produkty naszej firmy ma wielkie sprzedaży i dobrą reputację na rynku międzynarodowym. Produkty wysokiej jakości, konkurencyjne ceny, opakowania profesjonalny, szybka dostawa, wysoka stopa wolna przestrzeń i dobra obsługa posprzedażna zawsze była nasza przyczepność i wysiłków do tej zasady.

 • OEM / ODM

  Nasz zakład posiada kompletny QA & QCsystem. Mamy HPLC, GC i spektrofotometry UV, które są wysokiej wydajności i dużej czułości analizy i kontroli produktów. Również dotarliśmy standardów SGS jak na badanym suppllier.

 • R & D

  Nasz zespół R & D składa się z trzech sekcji, specjalizujący się w dziedzinie Research Laboratory, Pilot Plant, i Badań Jakości. Dla szczególnych badań / projektów, zwykle współpracują z najistotniejszych lokalnych uczelni i znanych Organizations.Chemists badawczych z Research Labs i pilot zakład będzie aktywnie i ściśle współpracować podczas transferu technologicznego.

  zainwestowaliśmy duże fundusze na stworzenie kompletnego QA & QCsystem ubezpieczyć naszą jakość. Mamy HPLC, GC i spektrofotometry UV, które są wysokiej wydajności i dużej czułości analizy i kontroli produktów. Również dotarliśmy standardów SGS jak na badanym dostawcy.

Szczegóły kontaktu
Yihan Industrial Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Liu

Tel: 86-180-38070825

Faks: 86-180-38070825

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)