Producent RawsGear

Specjalizuj się w sterydach anabolicznych, suplementach kulturystycznych i surowym proszku hormonów steroidowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTren steryd anaboliczny

Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg

Orzecznictwo
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Jak zwykle, jesteś na szczycie biznesu z profesjonalizmem. Dziękuję za szybką obsługę. Spójrz FWD do następnego.

—— Milton Rojas

Jakość jest takie stabilne, podczas gdy zamówienia od kolesi tych latach, to jest niesamowite jakości, nigdy nie zmieni mojego źródła cos mi przynieść dobre opinie !!

—— Alex Clinton

Im Online Czat teraz

Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg

Chiny Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg dostawca
Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg dostawca Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg dostawca

Duży Obraz :  Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YIHAN
Orzecznictwo: GMP,SGS,ISO,KOSHER
Numer modelu: Octan trenbolonu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Stealth Pakowanie
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Alias: Revalor-H Nr CAS: 10161-34-9
Nr EINECS: 233-432-5 MF: C20H24O3
MW: 312.41 Czystość: 99%
Pozostałość po prażeniu: 0,015% Lotne zanieczyszczenia organiczne: ODPOWIADAĆ
17α -Izomer: 0,38%
High Light:

Raw Tren proszkowe

,

Trenbolonu Powder

Finaplix Revalor-H Tren steryd anaboliczny, iniekcyjne / Oral Trenbolonu Acetate 100mg

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Octan trenbolonu

Alias: Revalor-H; Finaplix; 17-beta-acetoksy-delta-4,9,11--estratrien-3-on; Tren A Finajet

Nr CAS: 10161-34-9

Test: 97 ~ 101%

Wygląd: Żółty proszek kryształu

EINECS nr 233-432-5:

MF: C20H24O3

Ciężar cząsteczkowy: 312,41

Zastosowanie: Trenbolonu octan może być stosowany jako surowiec farmaceutyczny. Jego głównym zadaniem jest promowanie metabolizm. Efekty anaboliczne to przyrost masy i siły mięśniowej, zwiększenie gęstości kości i siły, i stymulacji wzrostu i dojrzewania kości liniowej

Aplikacje:

Trenbolon-Acetate jest bardzo silne anaboliczne i androgenne hormon steroidowy, tak potężny, że jest 500 razy bardziej anaboliczny niż testosteron, jak i 500 razy bardziej androgenne; z tego prostego kawałka wiedzy mogliśmy zatrzymują się tam i to byłoby na tyle, aby dać Ci zrozumienie swojej prawdziwej mocy. Aby zrozumieć hormon trochę jaśniej naprawdę tylko trzeba zrozumieć dwie rzeczy; hormon Trenbolon i jak ester Acetate dotyka go i tego zrozumienia nie będzie wątpliwości, że jest to najbardziej potężny niesamowite steryd wszechczasów.

Trenbolon istnieje jego zmian strukturalnych na 19. pozycji; po prostu oznacza, że ​​cząsteczka testosteronu została zmieniona w tym momencie co skutecznie Trenbolonu steroid 19-nor klasy anaboliczne. Na zasadzie tej zmiany, takie jak testosteron, przez jego bezpośredniego trybu działania Trenbolon dramatycznie zwiększa IGF-1 wyjście, ale w znacznie większym stopniu niż testosteron. Jak można zrozumieć, IGF-1 jest bardzo potężny anaboliczny hormon produkowany we wszystkich istotach ludzkich, a jego rola jest tak ważna, że ​​dotyka prawie każdej komórki w organizmie człowieka. W przypadku Trenbolone, a to powoduje ogromną ilość IGF-1, aby uwolnić go również mocno wiążą się do receptorów androgenowych który z kolei znacznie sprzyja to zarówno utraty tkanki tłuszczowej i promuje wzrost. Jak można zrozumieć, znów sterydy anaboliczne mają najbardziej pozytywny wpływ na metabolizm i spalanie tłuszczu, ale w przypadku Trenbolon jest to jeden z niewielu sterydów anabolicznych, która spala tłuszcz w sposób bezpośredni; faktycznie bezpośrednio zwiększa lipolizę. Tren, ponieważ jest bardziej znany również odgrywa bardzo ważną rolę w procesie uzdrawiania i regeneracji; Ten hormonów zdolność do naprawy komórek jest prawie dziesięć razy ilość większości sterydów anabolicznych i jak można zrozumieć, że jest to proces naprawy i gojenia, który promuje wzmocnienie w-zakresie wzrostu i siły, a także w ochronie tkanki kiedy kalorie są ograniczone ,

Spośród wszystkich cech Trenbolonu niesie, a my ledwo jeszcze zrobione, jest jedna, która może prawdziwie samodzielny i to, co jest znane jako "Nutrient Efficiency" lub "pasza efektywność." Jak wiecie żywności jest substancją najbardziej anaboliczny dowolnego nas nigdy objąć; w świecie zwiększenie wydajności nic nie jest ważniejsze niż jedzenie jemy; Ogólnie rzecz biorąc, gdy mówi się o wydajności "zwiększa" albo nie żywność jest najważniejszym czynnikiem. Więc pytanie, co może być, jeśli można mieć taką samą żywność jesz i uczynić go bardziej wartościowe? Spójrz na to w ten sposób, co w przypadku każdego dolara trzeba było może zakupić wartość dwa dolary 'jakiegokolwiek produktu pragnienie; Czy nie chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Cóż, nie możemy mówić o rzeczywiste dolary i centy, ale możemy mówić na jedzenie. Gdy Trenbolonu jest obecna w organizmie każdy gram spożywanych pokarmów staje się bardziej wartościowe, z których każdy odżywczych zwiększa wartość i jest stosowany w sposób bardziej efektywny przez organizm i bliżej w pełnym zakresie pojemności.

Jak widać hormon ten niesie ze sobą niesamowite cechy i jak większość innych anabolicznych androgennych sterydów, zwłaszcza tych o testosteron przyrody Trenbolon zwiększy retencję azotu w mięśniach, zwiększają syntezę białek i zwiększenie liczby czerwonych krwinek, ale w znacznie większym stopniu niż inne sterydy anaboliczne. Jeśli to wszystko było mało, jak testosteron Trenbolon także blokuje uwalnianie i przepływ hormonów glikokortykosteroidów, hormony najbardziej powszechnie znany jako hormony mięśni marnować.

Jak można mieć świadomość Trenbolonu może przyjść w kilku różnych formach, najczęściej jak Trenbolon octan, ale dość powszechnie w postaci Trenbolon Enanthate-również. W tym samym czasie, co jest obecnie znany jako Tren-Hex był bardzo popularny, może wiesz, to jego oryginalna nazwa Parabolan ale uzasadniony Parabolan nie jest już produkowany. Wszystkie Tren jest taka sama, że ​​wszystko jest wykonana z tego samego aktywnego hormonu Trenbolon; Jednakże, ester odgrywa kilka ważnych ról, ale to nie zmienia bezpośredni charakter tego hormonu. Jako mały bazie estrów steryd anaboliczny Trenbolonu-Acetate staną się aktywne bardzo szybko w organizmie; zaledwie kilka dni stosowania i nie będzie mowy używasz TREN. Przymocowany do estru octanowego, jedną z najmniejszych estry będą kiedykolwiek wykorzystują Trenbolonu-octan ma okres półtrwania około 3 dni i jest bardzo krótka, czyli zastrzyki co drugi dzień hormonu są konieczne, a wiele z nich wybrać, choć całkowicie niezbędne, aby wstrzyknąć hormon codziennie. Ponadto, jak ester octanowy jest tak mały, że zajmuje mało masy w mieszance, co oznacza większą część związku będzie Trenbolone niż w stosunku do innych postaci. To jest prawdziwe, gdy porównamy wszystkie duże i małe związki estrowe ale jest interesująca notatka dotycząca Tren. Chociaż możemy dostosować dozowanie dowolnej formie w celu zapewnienia, że ​​otrzymujesz dokładnie łączną kwotę Tren pragniemy jakiegokolwiek związku, wiele osób nie zgłosić tylko silniejsze uderzenie z postaci octanu ale gładszą równie dobrze.

Jest jeszcze jedna rzecz, która musi być wymienione; Trenbolon-Acetate niesie ze sobą jeden bardzo wyraźną przewagę nad innymi formami Tren ze względu na jego małą charakterze estrów. Trenbolon, chociaż bardzo silny może być bardzo trudne na niektórych użytkowników; będziemy zagłębiać się w to bardziej, kiedy idziemy nad skutkami ubocznymi, ale jeśli jesteś osobą, która ma trudności z tym związkiem i skutki uboczne stają się zbyt wiele nie jest dobrą wiadomością. Ponieważ okres półtrwania jest tak krótki, można po prostu zaprzestać używania i wszystkie hormonu będzie z systemu w ciągu kilku krótkich dni.

Korzyści z Trenbolon-etylu:

Korzyści z Trenbolon octan można w dużej mierze podsumować jednym słowem "wszystkiego" bo to jest sterydem, który niesie ze sobą prawie każdy korzysta byś kiedykolwiek pragnąć z anabolicznych sterydów. Tam naprawdę nie jest hormonem, który może dostarczyć wszystkie zalety Trenbolon w taki silny i wszechstronny sposób i kiedy używamy w połączeniu z testosteronem nie ma stos jednakowej mocy.

Więc co dokładnie można się spodziewać? Osoby, które uzupełniają się z Trenbolon octan mogą spodziewać się ogromnych korzyści zarówno siły i wielkości, jak to steryd nie aromatyzuje w ogóle jakikolwiek przyrost masy ciała są Garner będzie czysta beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Ponadto, ponieważ uzyskuje się z tak czystej postaci, będą one znacznie łatwiej trzymać Jednak gdy zostanie przerwane, w porównaniu do wielu innych steroidów, które nie posiadają tej cechy w takim silnym stopniu. Jest to jeden z bardziej popularnych sterydów anabolicznych stosowanych w wypełniająca faz lub, co jest powszechnie znane jako poza sezonem w kulturystyce i jest idealnym sterydem dla tego okresu, ale jednocześnie jest to popularne wzrost anaboliczny androgenny będzie w wychylając się fazę, która jest chyba najbardziej popularny ze wszystkich.

Kiedy dieta Naszym pragnieniem jest, aby nie tylko utratę tkanki tłuszczowej, podczas gdy jest to zasada punktem diety dobra dieta zrobi wszystko, co możliwe, aby zachować jak najwięcej chudego tkanki, jak to możliwe. Kiedy dieta utrata tkanki mięśniowej niektóre zamierza wystąpić, to jest nieuniknione, ale naszym celem jest utrata tkanki tłuszczowej, jednocześnie minimalizując ten negatywny wpływ. To gdzie Trenbolonu-Acetate może odegrać bardzo ważną rolę, ponieważ może to równie dobrze być najlepszym steryd anaboliczny dla zachowania tkanki beztłuszczowej podczas niskokalorycznej diety ograniczone. Ponadto, jako doskonały ratownicze, jak już wspomniano powyżej Tren jest również całkiem przyzwoity spalacz tłuszczu więc nie jest to zbyt trudne, aby zobaczyć, jak można przynosić bardzo imponującą sylwetkę, gdy hormon ten jest obecny.

Trenbolon-Acetate niesie również pewne cechy, które będą miały szczególne znaczenie dla kulturysty konkurencyjnej, jak i szczurów siłowni, którzy po prostu pragnie podobny wygląd i obraca się wokół unaczynienie i klimatyzacji w-względem twardości. Po części dzięki ogromnej zdolności do zwiększania liczby czerwonych krwinek unaczynienia może stać się bardzo widoczne w osobie, która już jest szczupły, o wiele bardziej niż bez. Ponadto, jak będzie łatwo twardnieje do ciała bardziej niż większości sterydów możemy śmiało powiedzieć, może to być najlepszy steryd wszechczasów jeśli chodzi o wyświetlanie prawdziwy twarde i ziarniste jak kulturystyka ciała. Oczywiście, istnieją inne sterydy, które wykonują te cechy, jak dobrze, ale żadna ze stopniem Trenbolon-octanu i nawet wtedy, gdy inne steroidy są ułożone razem nie zapewni efekt, jak silnie i wymawiane jako Tren.

Octan trenbolonu Cykle i dawki:

Niezależnie od rodzaju cyklu lub przeznaczeniem najbardziej znajdzie 6 tygodniach stosowania Trenbolon-octan być minimalny przedział czasowy 8 tygodni są znacznie bardziej optymalny. Można go używać przez dłuższy czas, ale 12 tygodni będzie generalnie cały ktoś Trenbolonu kiedykolwiek chcą i powinny być zarezerwowane dla bardziej doświadczonych użytkowników, którzy rozumieją, jak ich organizm reaguje. Silny większość użytkowników Trenbolonu-Acetate generalnie znaleźć 50mg co drugi dzień, aby być po prostu idealne, z 100 mg co drugi dzień jest dobry dozowanie dla bardziej zaawansowanych sportowców i użytkowników, zwłaszcza jeden szuka bardziej typu kulturystyka ciała. Na wyższym końcu dawki niektórzy zdecydują się iść tak wysokie, jak 100 mg codziennie, ale większość nigdy nie będzie musiał tę kwotę, a jeśli robią taka kwota jest najlepiej służył pod koniec cyklu przygotowaliśmy konkurs kulturystyki i diety w celu dostosowania się Ostatecznego twardość.

Znajdziesz Trenbolonu-Acetate stosy oraz z niemal jakikolwiek inny steryd anaboliczny można sobie wyobrazić, ale jeśli jest coś należy układać je z nim jest jakaś forma egzogennego testosteronu; forma testosteronu nie ma znaczenia, długich estrów, krótkie estry i mieszaniny są absolutnie w porządku. Wiele osób może również znaleźć Cytomel być użytecznym dodatkiem do stosu Trenbolon jako hormonu nieznacznie niższe naturalne T-3 poziomach. Nie, ten dodatek jest bynajmniej absolutną koniecznością, ale może zapewnić pewne użyteczne korzyści szczególnie podczas diety.

Gdy cykl się kończy i wchodzimy wysłaniem Cycle Therapy (PCT) jeżeli cykl kończy Trenbolon-octanu i wszystkie inne sterydy mają małą estru stanowić będzie można rozpocząć PCT w ciągu kilku krótkich dni. Daje octan trenbolonu przewagę nad Trenbolon Enanthate-na razie wersja Enanthate były wykorzystywane będzie trzeba czekać około 2 tygodni przed rozpoczęciem PCT. Pamiętaj, że im szybciej możemy zacząć naszą PCT tym lepiej będziemy w-względem zysków utrzymane, a nasz ogólny stan zdrowia.

Dane techniczne (COA i HPLC):

CoA

testy

Analiza standardowa

wyniki

Identyfikacja

Odpowiadać

Odpowiadać

absorbancja

≤0.30%

Odpowiadać

Szczególna rotacja

+ 39 ° ~ + 43 °

+ 39,5 °

chromatografia Czystość

Odpowiadać

Odpowiadać

17α Izomer

≤0.50%

0,40%

Zanieczyszczenia organiczne lotne

Odpowiadać

Odpowiadać

Strata przy suszeniu

≤0.50%

0,32%

Pozostałość po prażeniu

≤0.10%

0,01%

Analiza

97 ~ 101%

99,02%

Wniosek

Być zgodne ze standardem USP31

HPLC

Produkty powiązane:

Kulturystyka Sterydy Powder / Surowiec Hormonalna Powder / Zwiększa Muscle Steroid Proszek:

baza trenbolonu

CAS: 10161-33-8

Octan trenbolonu (Finaplix)

CAS: 10161-34-9

Trenbolon Enanthate (PARABOLANU)

CAS: 472-61-546

Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate

CAS: 23454-33-3

Methyltrienolone (Metribolone)

CAS: 965-93-5

Szczegóły kontaktu
Yihan Industrial Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)