Yihan Industrial Co., Ltd.

Specjalizujemy się w sterydy anaboliczne, suplementów budowy ciała i hormonów steroidowych surowego proszku

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTestosteron hormonów steroidowych

CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki

Orzecznictwo
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
dobra jakość Tren steryd anaboliczny na sprzedaż
Jak zwykle, jesteś na szczycie biznesu z profesjonalizmem. Dziękuję za szybką obsługę. Spójrz FWD do następnego.

—— Milton Rojas

Jakość jest takie stabilne, podczas gdy zamówienia od kolesi tych latach, to jest niesamowite jakości, nigdy nie zmieni mojego źródła cos mi przynieść dobre opinie !!

—— Alex Clinton

Im Online Czat teraz

CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki

Chiny CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki dostawca
CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki dostawca CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki dostawca

Duży Obraz :  CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YIHAN
Orzecznictwo: GMP,SGS,ISO,KOSHER
Numer modelu: Testosteron Enanthate

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Bardzo dyskretny lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: 4-6 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin, Paypal
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nr CAS: 315-37-7 M.F: C26H40O3
M.W: 400.59 Testy: 99.08%
Wygląd: Biały krystaliczny proszek żółto biały Półprodukty olejek Liquid: 250mg/Ml Testosteron Enanthate
Klasy leków: Enanthate testosteronu Użycie: w budynku mięśni, spalanie tłuszczu i uzyskanie s

CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki


Informacje ogólne:

Nazwa leku: Testosteron Enanthate
Grupy leków: sterydy anaboliczne / androgenne
Wspólne marki: Testoviron 250 Cidoteston, Testosteron Enanthate
Często ilość leku: Zastrzyki: 250 mg / ml

Użyj i efektywny zasięg:
Zastosowanie: masa budowa, siła, dieta
Anaboliczne składniki: silne
Androgenne komponenty: mocny

Dawka zakres i czas stosowania:
Debiutanci: 250-500mg co 7 dni
Hobby: 500mg co 5 dni
Zakres zawodowe: 1000-2000mg tygodniowo
Kobiety: nie zalecane
Okres stosowania: 12 tygodni do jednego roku

Aktywne życie: 8 dni
Drug Klasa: androgenne / steryd anaboliczny (do wstrzykiwań)
Średnia Zgłoszone Dawkowanie: Męska 200-1000mg tygodniu.
Trądzik: Tak
Retencja wody: Tak, wysoka ze względu na przemiany estrogenu
Wysokie ciśnienie krwi: Tak, zwykle z powodu wysokiej wody / zatrzymanie elektrolitów
Hepatotoksyczność: Niska zawartość wymienionych dawkach
Aromatyzacja: Tak, wysoka
Konwersja do DHT: Tak, wysoka
Zmniejsza funkcji HPTA: Tak, wysoka

Opis produktu:
Testosteron jest królem wszystkich budujących masę i do tego celu jest również dość opłacalne. Działa dobrze w monoterapii lub ułożone stworzyć wielki cyklu łączenia. Ma wysokie ryzyko skutków ubocznych związanych z jego konwersji do DHT, który posiada potencjał do tworzenia estrogenu, co powoduje ginekomastii. Te cechy powodują również, że mają takie tendencje doskonałe budowanie masowej. Ze względu na pewne inne efekty uboczne, takie jak retencja wody, to może nie być najlepszym stosowany sam chudego masy mięśniowej, ale rozdrabniających jest dodanie wielu mięśni, jak również pewne korzyści w wadze tłuszczu i wody. To jest typowy i naturalny element wzmocnionej kulturysty wypełniającego pułku.

Testosteron enanthate jest długotrwałe single sterydów ester. To 7 atomów węgla w długości. Oznacza to, że większa ilość masy steroid testosteronu w porównaniu do estru wagi. Przy podejmowaniu ilość Estryfikowana steroidu, całkowita waga jest połączenie zarówno do masy estru i steroidu. Powiedział, że dłuższe estry, takie jak cypionate mają większą wagę estru (ze względu na jego długość 8 węgla), a mniejsza masa całkowita steryd. Z tego powodu, enantan byłyby korzystniejsze niż cypionian. Sustanon ma nawet większą wagę sterydów.

500 mg enantan ilości wolnego testosteronu niż w oparciu cypionianu 500 mg i 500 mg Sustanon ma więcej niż każdy. Jednakże, ze względu na nieregularne uwalnianie Sustanon i konieczność wstrzyknięcia częściej, aby w pełni korzystać z estrów propionianu i fenylopropionian i tym samym pełnego uwolnienia samego steroidu, albo enanthate lub cypionate będzie lepszym wyborem dla pierwszego użytkownika czasie, który będzie prawdopodobnie chcą utrzymać stabilny poziom we krwi sterydem, jednocześnie minimalizując częstotliwość wtrysku.

Estru testosteronu długo działające będą bardzo pomocne dla wypełniających potrzeb i enanthate jest produktem, który jest prostszy niż niektóre inne sterydy tam. Nie znaczy to bez jego udziału powikłań, ale jest to dobry wybór, zwłaszcza dla tych nowych do zwiększenia kulturystyki. Zaniechanie produkt nie jest rozwiązaniem w przypadku wystąpienia działań niepożądanych, ponieważ będzie ona nadal nasilać te skutki uboczne przez dłuższy okres czasu z powodu długiego czasu działania tego sterydu (3-4 tygodni). Pomocnicze, takie jak Nolvadex leki, Proviron, Clomid i HCG może pomóc, zarówno w czasie cyklu i po cyklu w celu przywrócenia naturalnej produkcji testosteronu. Testosteron enanthate nie aromatyzuje nieco więcej niż Sustanon, ale gdy przy użyciu leku, należy zapoznać się z anty-estrogeny takie jak Nolvadex czy Clomid i używać jednego z nich, gdy występują objawy ginekomastii.

Ci, którzy mają problemy z prostatą i tych, którzy są wrażliwi na ginekomastii (na przykład ci, którzy opracowali przypadek ginekomastii w okresie dojrzewania), i tych, którzy są wrażliwi na złogów tłuszczu żeński wzór będzie chciał zapewnić anty-estrogeny są pod ręką w trakcie cyklu sprawa ginekomastii podobne efekty uboczne pojawiają. Zgodnie z ogólną regułą, zawsze chcesz zachować Nolvadex pod ręką - ale oczywiście, to tym bardziej ważne, jeśli ryzyko tych działań niepożądanych są wyższe niż normalnie (w zależności od użytkownika i jego genetycznej predyspozycji).

Jak każdy inny testosteronu enanthate tłumione funkcji HPTA. Clomid lub Nolvadex są ważne, aby mieć po cyklu aby stymulować normalne funkcjonowanie testosteronu w rozsądnym czasie. Można też używać HCG w czasie cyklu, ale jest to kwestia osobistych preferencji, jak wielu uważa, będą mogli odzyskać po cyklu i nie czują korzyści HCG jest wart swojej ceny. Normalizacja funkcji naturalnych, które zostały stłumione w cyklu produkcyjnym i testosteronu występują zazwyczaj bez użycia hCG, ale wolniej, niż gdyby był on używany. Jak wszystko w życiu, nie ma gwarancji pełnego wyzdrowienia, ale byłoby to rzadki przypadek, gdy tak się nie stało.

Informacje wtrysku:
Tygodniowe sumy 250-1000mg tygodnika są często używane, a czasem bardziej dla bardzo zaawansowanych sportowców. Ze względu na stosunkowo długi okres półtrwania enantan (4-5 dni), wstrzyknięcia zwykle podaje się dwa razy w tygodniu. Pozwoli to stabilny poziom we krwi być utrzymana. Gdy poziom sterydów zwęża się w dół, nowy wtrysku jest wykonana, utrzymując wszystko dość poziom. Jest to w przeciwieństwie Sustanon, co wymaga częstszej zastrzyki dla tego samego efektu. Dla pierwszego cyklu, 500mg testosteronu enanthate sam z zastrzelił dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek na przykład), przez 10 tygodni wraz ze standardowej terapii cyklu post będzie bardzo wystarczające do dobrych zysków.

Skutki uboczne:
Efekty uboczne, takie jak retencja wody zazwyczaj występuje podczas używania testosteronu enanthate. Ginekomastii, zwiększone tempo wzrostu włosów, z powrotem trądzik, wzrost ciśnienia krwi i agresywności, zarówno w siłowni i na zewnątrz, są możliwe przy użyciu enanthate. Wątroba jest przyzwyczajony do przetwarzania testosteronu, więc uszkodzenie wątroby nie jest zazwyczaj problemem, z wyjątkiem w ekstremalnie wysokich dawkach.

Stacking i zastosowanie:
Jako najlepszy budowniczy masa dostępnego testosteronu stosy oraz praktycznie wszystko, a także może być stosowany samodzielnie z wysokim poziomem sukcesu. Ze względu na dłuższy czas półtrwania enantan testosteronu, w dawce 500 mg na tydzień mogą być stosowane dla pierwszego użytkownika w czasie przez okres 10 tygodni, z bardzo dobrymi wynikami. Stacking steroidów doustnych na pierwszy cykl jest powszechnie uważany uneccessary, bo to jest niemożliwe do oceny reakcji organizmu do wykorzystywane poszczególne sterydy i określić, które z nich powodują skutki uboczne. Dla bardziej zaawansowanych sportowców, dawki 500-1000mg enanthate są również doskonałe do tworzenia wyraźnych rezultatów w okresie 10 tygodni. Bardziej zaawansowani sportowcy często stosu testosteronu z Dianabol, Deca-Durabolin, Primobolan lub equipose stworzyć potężną budowania masy stosu.

Wszystkie testosterony aromatyzuje i enanthate nie jest wyjątkiem. Steryd użytkownik powinien zapoznać się ze związkami anty-estrogenów, takich jak Nolvadex i Clomid i trzymać je pod ręką podczas cyklu objawów przypadku ginekomastii powstać. Zwiększenie masy wody i masy tłuszczu należy się spodziewać, i możliwości ginekomastii są zawsze tam podczas korzystania enanthate.

Standardowa terapia po cyklu składa się z obu Nolvadex czy Clomid powinno nastąpić po zakończeniu cyklu jest skończona.


Nasza firma może dostarczyć wiele produktów wysokiej jakości.

Lista produktów z najlepszej sterydach

Testosteron surowego proszku

testosteron 58-22-0

Undekanian testosteronu 5949-44-0

Testosteron Acetate 1045-69-8

Testosteron propionate 57-85-2

Testosteron Testosteron 58-20-8

Testosteron Isocaproate 15262-86-9

Testosteron fenylopropionian 1255-49-8

Testosteron Enanthate 315-37-7

methyltestosteron 65-04-3

Testosteron Blend (Sustanon 250)

Clostebol Acetate (Turinabol) 855-19-6

Mesterolone (Proviron) 1424-00-6

Fluoxymesterone (Halotestin) 1424-00-6

1-testosteron 65-04-3

Testosteron Dekanian 5721-91-5

Nandrolon surowego proszku

nandrolon 434-22-0

NANDROLONE (DECA) Deca-Durabolin 360-70-3

Nandrolon fenylopropionian 62-90-8

Nandrolon propionate 62-90-8

Nandrolon Testosteron 601-63-8

Nandrolon undekanian 862-89-598

Stanolone (Androstanolone) 521-18-6

Mestanolone 521-11-9

Trenbolon surowego proszku

Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate PARABOLANU 23454-33-3

Methyltrenbolone (Metribolone)

965-93-5

Octan trenbolonu Finaplix 10161-34-9

Trenbolon Enanthate 10161-34-9

Baza Trenbolonu 10161-33-8

tibolon 5630-53-5

trestolonu 3764-87-2

trestolonu 3764-87-2

Anti-Estrogen

Letrozol Femara 112809-51-5

Tamoxifen Citrate Novadex 54965-24-1

Cytrynianu klomifenu Serophene 50-41-9

Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Eksemestan Aromasin 107868-30-4

Człowiek Płeć Enhancement

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5

Sildenafil (Viagra) 139755-83-2

Wardenafilu (Levitra) 224785-91-5

Dapoxetine (Priligy) 119356-77-3

Bestsellery

T3 Na Liothyronine sodu Cytomel 55-06-1

Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1

Oxandrolone (53-39-4) Anavar

Stanozolol (Winstrol) 10418-03-8

Stanolone 521-18-6

Metandienone Dianabol 72-63-9

Bromowodorek dekstrometorfanu 125-69-9

Gamma-butyrolakton 96-48-0

Methenolone Acetate 434-05-9

1,3-Dimethylpentylamine 105-41-9

Methenolone Enanthate 303-42-4

Boldenone undecylenate EQ 13103-34-9

Masteron 521-12-0

Drostanolone Enanthate 472-61-145

Johimbina chlorowodorek 65-19-0

Hormonów steroidowych proszki i zastrzyki mogą być dostępne dla Ciebie profesjonalnie.

Szczegóły kontaktu
Yihan Industrial Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Anna

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)